czwartek, 28 stycznia 2010

Hobo 1

Hobo jest bijatyką z bezdomnym w roli głównej. 


Twórcy gier komputerowych przyzwyczaili graczy do sterowania jakimiś bohaterami, weteranami wojennymi, super robotami. Jednak istnieją wyjątki w których wcielamy się w kogoś normalnego nie jakoś bohatera, czy potwora tylko w człowieka...
Jedną z takich gier jest Hobo. W grze sterujemy bezdomnym którego pewnego dnia spał sobie na wysypisku śmieci i obudził go policjant który kazał mu opuścić wysypisko. Zgadnijcie jaka była reakcja bezdomnego ;) ?

Naszym zadaniem jest pobicie wszystkich napotkanych ludzi. W grze spotkamy wielu przeciwników m.in. graficiarza który właśnie kończy wrzucać na pobliski mur, w parku znajdziemy trenujących futbolistów, a na ławce spotkamy innego bezdomnego skłonnego do bitki. Nasz bezdomny ma dostęp do kilku tzw. ataków specjalnych a jak wspomniałem na początku nasz bezdomny nie jest super bohaterem dlatego nasze ataki są pospolite i każdy człowiek ma do nich dostęp ;) . Nasz bezdomny może pluć, smarkać, puszczać bąki... więcej ataków poznacie grając ;) . Bardzo fajne jest to że nie musimy się skupiać żeby zrobić jakiś atak specjalny, podczas gry wykonujemy je odruchowo i nie trzeba się zbytnio starać.
Grafika jest prosta, ale za to schludna i przyjemna dla oka.
Muzyka bardzo pasuje do gry i pozwala wczuć się w klimat ^^ .

Kody do gry hobo 1 na poszczególne etapy gry:
hotdogs - 2 etap
parklife - 3 etap
pussycat - 4 etap
superhobo - po wpisaniu kodu zaczynamy grę ze wszystkimi kombosami (broniami biologicznymi)

Pozostałe części hobo:
Hobo 2
Hobo 3
Hobo 4

Podobne gry do hobo:
Portal Defenders
Polar Bear Payback
Dad'n'me 

Aby zagrać kliknij w powyższe zdjęcie.
Sterowanie:
A - uderzenie pięścią
S - kopnięcie
P - pauza i lista ataków specjalnych
Chodzimy strzałkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz